Przetarg na działkę: mławski, gm. Strzegowo, Kowalewko

Cena wywoławcza:

235 000 zł

5,02 zł/m²
46 800 m²
Organizator przetargu:
Syndyk Ernest Ściegienny
Termin: 2026-05-25

OPIS OFERTY

Syndyk masy upadłości*** – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, działający w postępowaniu upadłościowym o sygnaturze akt: WA2M/GUp-s/523/2024, toczącym się przed Sądem Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie XIX Wydział Gospodarczy, ogłasza konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki nieruchomości.
1. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa rolna, stanowiąca działkę ew. nr **, obręb 0008 Kowalewko, położonej w gm. Strzegowo, pow. Mławski, woj. Mazowieckie, dla której to nieruchomości prowadzona jest Księga Wieczysta nr ******************* przez Sąd Rejonowy w Mławie IV Wydział Ksiąg Wieczystych.
2. Cena wywoławcza wynosi...
Kod publikacji Adradar: AWK17 140 320
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 4999 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.