Przetarg na działkę: elbląski, gm. Pasłęk, Kronin

Cena wywoławcza:

26 700 zł

4,05 zł/m²
6 600 m²
Organizator przetargu:
KOWR
Termin: 2026-05-14

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo WARMIŃSKO-MAZURSKIE, powiat elbląski, gmina Pasłęk, obręb Kronin działka nr 90/1 o pow. ewid. 0.6600 ha. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
Kod publikacji Adradar: AWK17 172 855
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.