Licytacja komornicza działki: legionowski, gm. Wieliszew, Krubin, Łabędziowa

Cena wywoławcza:

187 500 zł

143 zł/m²
1 313 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-06-25

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym w Legionowie Marcin Turski

Kancelaria Komornicza nr V w Legionowie
Al. 3 Maja **
05-120 Legionowo

Sygnatura: Km 1231/24

## OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Legionowie Marcin Turski Kancelaria Komornicza nr V w Legionowie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 25.06.2026 r. o godzinie 12:00, rozpocznie się pierwsza licytacja w...
Kod publikacji Adradar: AWK17 254 307
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.