Przetarg na działkę: radomski, gm. Wolanów, Mniszek

Cena wywoławcza:

3 300 zł

3,39 zł/m²
974 m²
Organizator przetargu:
KOWR
Termin: 2026-05-28

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat radomski, gmina Wolanów, obręb Mniszek, nr działki: 145/1 o pow. ewid. 0,0974. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0974. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 29046. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
Kod publikacji Adradar: AWK17 228 921
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.