Przetarg na działkę: włocławski, gm. Włocławek, Modzerowo

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

77 000 zł

48,95 zł/m²
1 573 m²
Organizator przetargu:
Syndyk
Termin: 2026-03-24

Syndyk masy upadłości**************osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, ogłasza sprzedaż z wolnej ręki w trybie konkursu ofert:

prawa własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej, oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka nr ***/10 o pow. 1.573 m2 , ujawnionej w księdze wieczystej nr *************położonej w miejscowości Modzerowo, gmina Włocławek, za łączną cenę nie niższą niż 77 000,00 zł (siedemdziesiąt siedem tysięcy złotych).

Wadium stanowi 10% wartości oszacowania nieruchomości, tj. 7 700,00 zł.

Oferty zgodne z regulaminem sprzedaży należy składać w terminie do dnia 24 marca 2026 r. do godz. 17.00 na adres syndyka:

Syndyk masy upadłości Mateusz Grzelak,

ul. Sczanieckiego 32/28,

87-100 Toruń

Na kopercie powinno znajdować się oznaczenie Oferenta ze wskazaniem adresu korespondencyjnego i numeru telefonu, wraz z widoczną informacją o treści: "NIE OTWIERAĆ - OFERTA NIERUCHOMOŚĆ MODZEROWO". Dopuszczalne jest także złożenie oferty bezpośrednio w biurze Syndyka, po uprzednim ustaleniu terminu złożenia oferty.

Otwarcie i rozpatrzenie ofert nastąpi w Biurze Syndyka przy ul. Sczanieckiego 32/28,

87-100 Toruń w dniu 25 marca 2026 r. o godz. 10:00.

Informacje o nieruchomości:

* nieruchomość niezabudowana o powierzchni 1.573 m2,
* nieruchomość zgodnie z przeznaczeniem możliwa do zagospodarowania na cele zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, jednak na dzień wyceny stanowi teren odłogowany,
* bezpośrednie sąsiedztwo stanowią działki niezabudowane w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczone na cele mieszkaniowe z dopuszczeniem usług nieuciążliwych oraz na dolesienia. Wspomniany teren w dużej mierze stanowi obszar po podziale na działki budowlane wraz z wydzielonymi drogami wewnętrznymi w znacznym stopniu zalesiony. W otoczeniu tereny niezabudowane, działki z stosunkowo nową lub aktualnie realizowaną zabudową mieszkaniową jednorodzinną, grunty leśne oraz pasy dróg publicznych o różnych kategoriach i zróżnicowanym urządzeniu,