Przetarg na działkę: szamotulski, gm. Szamotuły, Mutowo

Cena wywoławcza:

602 700 zł

124 zł/m²
4 844 m²
Organizator przetargu:
Syndyk
Termin: 2026-05-22

Wyciąg z ogłoszenia Burmistrza Miasta i Gminy Szamotuły o II przetargu ustnym, nieograniczonym na zbycie nieruchomości gruntowej, położonej w Mutowie, stanowiącej własność Gminy Szamotuły

 

Przedmiotem II przetargu ustnego, nieograniczonego jest działka ewidencyjna:

Nr działki 87/17

Powierzchnia działki  w m2 4844

KW PO1A/00038694/5

Cena wywoławcza 490 000,00 zł

Wysokość wadium 98 000,00 zł

  

Do ceny wylicytowanej w przetargu doliczony zostanie podatek VAT w wysokości 23%

Przedmiotowa...
Kod publikacji Adradar: AWK16 912 763
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.