Przetarg na działkę: Myślibórz

Cena wywoławcza:

97 711 zł

110 zł/m²
888 m²
Organizator przetargu:
KOWR
Termin: 2026-05-22

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA ODDZIAŁ TERENOWY W Szczecinie

ogłasza
przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu
Państwa, położonej na terenie gminy Myślibórz powiat myśliborski, pochodzącej z byłego PFZ. šlibórz powiat myślibo Przedmiotem snrzedaty hadiarchomas nierolnad Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość nierolna, niezabudowana, określona w wykazie z dnia 15.10.2025 r 57C WK7 PA 4C40 351 2025 KO 15.10.2025 r. nr SZC.WKUZ.PY.4240.W.351.2025.KOD, oznaczona w ewidencji gruntów jako działki nr 98/1
o powierzchni 0,0888 ha, wraz z udziałem 1/4 w działce nr 98/5 o powierzchni ogólnej...
Kod publikacji Adradar: AWK17 229 617
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.