Przetarg na działkę: olsztyński, gm. Gietrzwałd, Naglady, Sportowa

Cena wywoławcza:

130 500 zł

76,76 zł/m²
1 700 m²
Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Olsztynie
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-22

Starosta Olsztyński

OGŁASZA II USTNY NIEOGRANICZONY PRZETARG NA SPRZEDAŻ

działek położonych w obrębie Naglady, gmina Gietrzwałd, powiat olsztyński, województwo warmińsko-mazurskie, tj.:

* działki nr 28/3 o powierzchni 0,1700 ha, użytek: „PsIV”, KW nr OL1O/00081071/2,
cena wywoławcza: 130 500,00 zł + 23% podatku VAT,
wysokość wadium: 13 000,00 zł,
minimalna wartość postąpienia: 1 310,00 zł.

I ustne nieograniczone przetargi na zbycie wyżej opisanych działek nr 28/2 i 28/3 zostały przeprowadzone w dniu 16 stycznia 2026 r.

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego...
Kod publikacji Adradar: AWK17 106 063
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.