Przetarg na działkę: Nidzica
Cena wywoławcza:
352 579,50 zł
156 zł/m²
2 264 m²
Organizator
przetargu:
Urząd Miasta Nidzica
Pozostałe przetargi tego organizatora
Urząd Miasta Nidzica
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-09-10
WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O I PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM NA SPRZEDAŻ NIEZABUDOWANEJ NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCEJ WŁASNOŚĆ GMINY NIDZICA.
Przedmiotem przetargu jest nieruchomość niezabudowana położona w obrębie 2 m. Nidzica, oznaczona jako działka numer 166/10 o pow. 0,2264 ha, opis użytku: RIVa, KW OL1 N/ 0 00 0 9 6 0 6 / 3.
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 3 5 2 5 7 9, 50 zł (trzysta pięćdziesiąt dwa tysiące pięćset siedemdziesiąt dziewięć złotych 50/100), w tym podatek VAT 23% w kwocie 65 929,50 zł (sześćdziesiąt pięć tysięcy dziewięćset dwadzieścia dziewięć złotych 50/100).
Wadium (wniesione w pieniądzu do dnia 04 września 2026 r.) w...
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5040 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5040 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
Zobacz także:
Podobne licytacje komornicze:
Podobne licytacje komornicze:
Przetarg
to doskonała okazja do nabycia
działki
poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze
zwiększonym
ryzykiem.