Przetarg na działkę: przysuski, gm. Borkowice, Ninków

Cena wywoławcza:

19 800 zł

3,60 zł/m²
5 500 m²
Organizator przetargu:
KOWR
Termin: 2026-05-28

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat przysuski, gmina Borkowice, obręb Ninków, nr działki: 285/2 o pow. ewid. 0,5500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,5500 w tym w użytkach rolnych (0,4825 o symbolu R, 0,0675 o symbolu Lzr). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr RA1P/00014344/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
Kod publikacji Adradar: AWK17 228 906
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.