Przetarg na działkę: Nysa, Jana Koja

Cena wywoławcza:

8 270 000 zł

293 zł/m²
28 203 m²
Organizator przetargu:
URZĄD GMINY NYSA
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-15

BURMISTRZ NYSY

ogłasza II przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowych niezabudowanych, położonych w Nysie, obręb Radoszyn,

Powierzchnia 

 w m2

Cena wywoławcza nieruchomości

1

Nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w Nysie, obręb Radoszyn, w rejonie ul. Jana Koja

820/10
...
Kod publikacji Adradar: AWK16 954 345
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.