Licytacja komornicza działki: lubelski, gm. Niemce, Osówka

Cena wywoławcza:

270 750 zł

23,54 zł/m²
11 500 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-06-12

DZIAŁKA O NR *** POŁOŻONA W GMINIE NIEMCE W MIEJSCOWOŚCI OSÓWKA OBRĘB ***

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie Paweł Komar

Kancelaria Komornicza nr VI w Lublinie

Łęczyńska ***

20-313 Lublin

Sygnatura: Km 1089/23

## OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie Paweł Komar Kancelaria Komornicza nr VI w Lublinie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 12.06.2026 r. o godz....
Kod publikacji Adradar: AWK17 146 340
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.