Licytacja komornicza działki: Ostrołęka

Cena wywoławcza:

222 750 zł

3,37 zł/m²
66 090 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-06-18

WYDZIELONA CZĘŚĆ NIERUCHOMOŚCI: DZIAŁKI LEŚNE: ***, ***, *** – PRZYTUŁY NOWE, *** – KORDOWO; ***, *** – DZBENIN;

Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Rafał Mizerek
Kancelaria Komornicza nr VI w Ostrołęce
św. Królowej Jadwigi ***/***
07-410 Ostrołęka

Sygnatury: Km 332/25, km 332/25

## OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Rafał Mizerek Kancelaria Komornicza nr VI w Ostrołęce podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks...
Kod publikacji Adradar: AWK17 201 988
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.