Przetarg na działkę: pińczowski, gm. Pińczów, Pasturka

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

29 550 zł

4,02 zł/m²
7 359 m²
Organizator przetargu:
KOWR
Termin: 2026-03-26

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat pińczowski, gmina Pińczów, obręb Pasturka działka nr: 760 o pow. ewid. 0.7359. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.7359 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,2415 ha; RIVb/R - 0,4161 ha; RV/R - 0,0783 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1P/00015849/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
Kod publikacji Adradar: AWK16 940 182
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.