Przetarg na działkę: Piła

Cena wywoławcza:

370 000 zł

118 zł/m²
3 147 m²
Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-14

LOKALIZACJA

Zobacz działkę na geoportalu krajowym:

działka ewidencyjna 51/40

OPIS I CHARAKTERYSTYKA

W trybie sprzedaży przetargowej Agencja oferuje działkę w północnej części Piły. Nieruchomość jest zlokalizowana w peryferyjnej strefie miasta, w otoczeniu terenów leśnych, po wschodniej stronie rzeki Gwdy. Działka znajduje się przy dukcie leśnym stanowiącym przedłużenie ul. Śniadeckich. Teren jest częścią większej nieruchomości (nr w księdze wieczystej PO1I/00017106/2), która obejmuje 15 działek o łącznej powierzchni 0,3147 ha.

Charakterystyka nieruchomości:

- teren działki jest...
Kod publikacji Adradar: AWK16 916 822
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.