Przetarg na działkę: węgorzewski, gm. Pozezdrze, Piłaki Wielkie

Cena wywoławcza:

50 000 zł

5,47 zł/m²
9 135 m²
Organizator przetargu:
Urząd Gminy Pozezdrze
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-26

Wójt Gminy Pozezdrze ogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niżej opisanej niezabudowanej nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Gminy Pozezdrze, położonej w obrębie geodezyjnym Piłaki Wielkie, gm. Pozezdrze, powiat węgorzewski, woj. Warmińsko-Mazurskie:

_Przetarg ustny nieograniczony 26 maja  2026 r. godz. 12.00._

 

_Oznaczenie nieruch wg katastru nier.:_

Obręb 8

Piłaki Wielkie działka

Nr geod.

244/2

 

_Pow. nieruchom. ha2:_

0,9135 ha

 

_Cena...
Kod publikacji Adradar: AWK17 101 745
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.