Przetarg na działkę: drawski, gm. Czaplinek, Piaseczno

Cena wywoławcza:

139 000 zł

47,64 zł/m²
2 918 m²
Organizator przetargu:
Urząd Miasta Czaplinek
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-19

BURMISTRZ CZAPLINKA
OGŁASZA USTNY PRZETARG
NIEOGRANICZONY
n a s p r z e d a ż n i e r u c h o m o ś c i:
1. oznaczonej nr działki 86/2 o pow. 0,2918 ha, położonej w obrębie ewidencyjnym Piaseczno, wpisanej do księgi wieczystej
nr KW KO1D/00010580/9 Cena wywoławcza 139 000,00 zł brutto

 nieruchomość położona na terenie, dla którego nie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego,
 dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy nr 79/2023 dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego
wraz z wykonaniem urządzeń budowlanych,
 Nieruchomość położona w niewielkim...
Kod publikacji Adradar: AWK17 123 320
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.