Przetarg na działkę: Piotrków Trybunalski, Prosta
ARCHIWALNE
Cena wywoławcza:
185 000 zł
138 zł/m²
1 341 m²
Organizator
przetargu:
Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego
Pozostałe przetargi tego organizatora
Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-03-27
Ogłoszenie o trzecim ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej stanowiącej własność gminy Miasto Piotrków Trybunalski, położonej w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Prostej
1.Nieruchomość położona jest w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Prostej.
Dla nieruchomości prowadzona jest w Sądzie Rejonowym w Piotrkowie Trybunalskim – VI Wydział Ksiąg Wieczystych księga wieczysta (numer zanonimizowany).
W okresie podania do publicznej wiadomości wykazu nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży, nie wpłynęły wnioski osób uprawnionych do skorzystania z pierwszeństwa w jej nabyciu, na podstawie art. 34 ust.1 pkt 1 i pkt 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2024 r. poz. 1145 ze zm.).
Powyższa nieruchomość nie jest obciążona prawami, ani zobowiązaniami na rzecz osób trzecich.
2. Nieruchomość oznaczona jest w ewidencji gruntów obręb 10 numerami działek: 415/3 i 414/3 o łącznej powierzchni 0,1341 ha.
3. Wyżej wymieniona nieruchomość nie jest zabudowana. Część zbywanych działek porośnięta jest samosiewami drzew i krzewów, których ochronę reguluje ustawa z dnia 16 kwietnia 2004 r. o ochronie przyrody (Dz.U. z 2026 r., poz. 13). Usunięcie drzew mogących ewentualnie kolidować z planowanym zagospodarowaniem terenu (w przypadku braku innych rozwiązań alternatywnych), wymaga uzyskania zezwolenia właściwego organu, wydawanego na wniosek posiadacza nieruchomości.