Przetarg na działkę: łobeski, gm. Węgorzyno, Połchowo

Cena wywoławcza:

304 300 zł

17,89 zł/m²
17 013 m²
Organizator przetargu:
KOWR
Termin: 2026-05-21

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA ODDZIAŁ TERENOWY W Szczecinie

ogłasza
przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu
Państwa, położonej na terenie gminy Węgorzyno powiat łobeski, pochodzącej ze zlikwidowanego KPGR
Węgorzyno.
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość gruntowa, niezabudowana, określona w wykazie z dnia
09.02.2026 r. nr SZC.WKUZ.NO.4240.W.13.2026.JB, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 333/7
z obrębu Połchowo, okręg podatkowy III o powierzchni ogólnej 1,7013 ha, tj. 1,6112 ha użytków rolnych.

Dla nieruchomości prowadzona jest księga...
Kod publikacji Adradar: AWK17 218 312
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.