Przetarg na działkę: sztumski, gm. Stary Dzierzgoń, Przezmark

Cena wywoławcza:

95 500 zł

39,16 zł/m²
2 439 m²
Organizator przetargu:
KOWR
Termin: 2026-05-18

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położona w gminie Stary Dzierzgoń, obręb 0026 Przezmark oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 8/59, o pow. 0,2439 ha, w tym: RIVb – 0,1522 ha, PsIV-0,0917 ha, dla której Sąd Rejonowym w Kwidzynie Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Sztumie prowadzi księgę wieczysta nr GD2I/00001156/7.

Pełna treść w załączniku poniżej.
Kod publikacji Adradar: AWK17 182 412
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.