Przetarg na działkę: tarnowski, gm. Radłów, Przybysławice

Cena wywoławcza:

13 300 zł

5,34 zł/m²
2 492 m²
Organizator przetargu:
KOWR
Termin: 2026-05-21

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat tarnowski, gmina Radłów, obręb Przybysławice działka nr: 1540 o pow. ewid. 0.2492. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2492 ha, w tym w użytkach (ŁIII/Ł - 0,2492 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr TR1T/00147889/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
Kod publikacji Adradar: AWK17 205 264
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.