Przetarg na działkę: kołobrzeski, gm. Kołobrzeg, Rościęcino

Cena wywoławcza:

797 866 zł

99,96 zł/m²
7 982 m²
Organizator przetargu:
KOWR
Termin: 2026-05-19

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Kołobrzeg powiat kołobrzeski, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Rościęcino.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 23.12.2025
nr KOS.WKUZ.KO.4240.W.7.2025.JN.II, opublikowanym w dniu 30.12.2025 r., w skład której wchodzą:

grunty. położone w obrębie Rościęcino, dla których jest prowadzona księga wieczysta KO1L/00021942/3 i oznaczone...
Kod publikacji Adradar: AWK17 212 615
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.