Przetarg na działkę: rypiński, gm. Rogowo, Rogowo

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

6 000 zł

3,53 zł/m²
1 700 m²
Organizator przetargu:
KOWR
Termin: 2026-04-23

Ogłoszenie nieruchomości nierolnej przeznaczonej do sprzedaży oznaczonej nr działki 145/2 o pow. 0,1700 ha. Przetarg odbędzie się 23 kwietnia 2026 r. o godz. 12.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
Kod publikacji Adradar: AWK17 072 553
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.