Licytacja komornicza działki: Rudno, gm. Ostróda, ostródzki
Cena wywoławcza:
864 000 zł
3,80 zł/m²
227 100 m²
Organizator
licytacji:
KOMORNIK
KOMORNIK
Termin: 2026-10-02
GOSPODARSTWO ROLNE, RUDNO
Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym w Ostródzie Maciej Dariusz Ogórek
Kancelaria Komornicza nr IV w Ostródzie
Kopernika */*
14-100 Ostróda
Sygnatury: Km 941/25, Km 625/24, Kmp 9/24, Km 354/25, Km 801/26, Gkm 24/26, Gkm 159/26, Gkm 160/26, Gkm 159/26
## OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostródzie Maciej Dariusz Ogórek Kancelaria Komornicza nr IV w Ostródzie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks...
Kod publikacji Adradar: AWK17 796 009
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5040 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5040 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
Zobacz także:
Przetargi inne niż licytacje komornicze:
Podobne licytacje komornicze:
Przetargi inne niż licytacje komornicze:
Podobne licytacje komornicze:
Aukcja
to doskonała okazja do nabycia
działki
poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze
zwiększonym
ryzykiem.