Przetarg na działkę: lipski, gm. Rzeczniów, Rzeczniów, Kolonia

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

9 700 zł

5,11 zł/m²
1 900 m²
Organizator przetargu:
KOWR
Termin: 2026-03-27

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat lipski, gmina Rzeczniów, obręb Rzeczniów Kolonia, nr działek: 1435 o pow. ewid. 0,1300, 1436 o pow. ewid. 0,0600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1900 w tym w użytkach rolnych (0,1900 o symbolu R). Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
Kod publikacji Adradar: AWK16 946 458
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.