Przetarg na działkę: kamieński, gm. Kamień Pomorski, Rzewnowo

Cena wywoławcza:

16 100 zł

12,61 zł/m²
1 277 m²
Organizator przetargu:
KOWR
Termin: 2026-05-19

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.kamieński, gmina Kamień Pomorski,obr.Rzewnowo, dz.nr 177/3,pow.0,1277 ha.

Szczegóły w pliku
Kod publikacji Adradar: AWK17 194 653
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.