Przetarg na działkę: Słupsk, Łąkowa

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

210 000 zł

258 zł/m²
813 m²
Organizator przetargu:
Urząd Miasta Słupsk
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-03-26

Prezydent Miasta Słupska ogłasza

I nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Miasta Słupska, położonej w Słupsku przy ulicy Łąkowej

Przedmiotem przetargu jest nieruchomość niezabudowana położona w obrębie nr 0003 miasta Słupska, działkanr 198/15 o powierzchni 813 m², Księga Wieczysta nr SL1S/00042799/2

Cena wywoławcza wynosi 210.000 zł, wadium 20.000 zł,

postąpienie nie mniej niż 2.100 zł

Do wylicytowanej ceny doliczony zostanie należny podatek Vat w stawce 23%.

Nieruchomość znajduje się na obszarze miasta objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego „Olimpijska” na terenie o funkcji: tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Zasady, parametry i wskaźniki kształtowania zabudowy oraz informacje dotyczące zagospodarowania przedmiotowego terenu zostały zapisane w karcie terenu (05.11.MN) ww. planu zagospodarowania.

Nieruchomość niezabudowana położona na obrzeżach w północnej części miasta, kształt działki regularny, czterokątny. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej, utwardzonej kostką betonową, ulicy Łąkowej.

Teren działki równy, ogrodzony, niezagospodarowany, gęsto zakrzaczony, porośnięty drzewami i niską roślinnością. Przez działkę przechodzi przewód kanalizacyjny.

Nieruchomość położona jest na terenie uzbrojonym, możliwość podłączenia do pozostałej infrastruktury technicznej należy uzgodnić z gestorami sieci.