Przetarg na działkę: Słupsk, Piotra Wysockiego

Cena wywoławcza:

115 000 zł

296 zł/m²
388 m²
Organizator przetargu:
Urząd Miasta Słupsk
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-18

Prezydent Miasta Słupska ogłasza

I nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność miasta Słupska, położonych w Słupsku przy ulicy Piotra Wysockiego

Przedmiotem przetargu są nieruchomości niezabudowane położone w obrębie nr 0015 miasta Słupska, oznaczone w ewidencji gruntów jako:

- działka nr 219 o powierzchni 388m² cena wywoławcza 115 000zł, wadium 12 000 zł, postąpienie nie mniej niż 1 150 zł.

Do wylicytowanej ceny doliczony zostanie należny podatek Vat w stawce 23%

Dla przedmiotowych nieruchomości prowadzona jest księga wieczysta nr SL1S/00041842/2.

Nieruchomości...
Kod publikacji Adradar: AWK17 113 263
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.