Przetarg na działkę: Słupsk

Cena wywoławcza:

1 000 000 zł

260 zł/m²
3 845 m²
Organizator przetargu:
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-15

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

TRZECI PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ POŁOŻONEJ W SŁUPSKU
PRZY ULICY KS. JÓZEFA PONIATOWSKIEGO, OZNACZONEJ JAKO DZIAŁKA NR 174/9

Opis nieruchomości
Nieruchomość gruntowa niezabudowana stanowiąca własność Województwa Pomorskiego, położona w Słupsku przy ulicy ks. Józefa Poniatowskiego, oznaczona ewidencyjnie jako działka nr 174/9 o pow. 0,3845 ha, obręb 0006, dla której Sąd Rejonowy w Słupsku prowadzi księgę wieczystą nr SL1S/00110191/8.

Nieruchomość położona jest w północno-wschodniej części miasta. Działka o...
Kod publikacji Adradar: AWK16 941 419
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.