Przetarg na działkę: Sochaczew, Energetyczna

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

24 000 zł

10,51 zł/m²
2 284 m²
Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sochaczew
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-04-10

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

BURMISTRZ MIASTA SOCHACZEWA

ogłasza

I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości na podstawie Uchwały Rady Miejskiej w Sochaczewie Nr XXXI/343/2013 z dnia 15.04.2013r.

Lp. 1

Nr ewidencyjny nieruchomości
481

Oznaczenie w
wieczystej
KW Nr
PL1O/00020598/8

Powierzchnia w ha
0,2284

Postąpienie na przetargu
500,00zł

Wadium
5 000,00zł

Cena wywoławcza
(brutto)
24 000,00zł

Przetarg odbędzie się w dniu 10.04.2026r. o godz.10:00 (sala konferencyjna, I piętro) w siedzibie Urzędu Miejskiego w Sochaczewie, ul. 1 Maja 16. Wadium należy wpłacić do dnia 07.04.2026r. na konto sum depozytowych Gminy Miasto Sochaczew: Vistula Bank Spółdzielczy w Sochaczewie Nr 48XXXXX013XXXXX080. Wadium ulega przepadkowi, gdy osoba która przetarg wygrała, uchyla się od podpisania aktu notarialnego. Przed przystąpieniem do przetargu należy zapoznać się z regulaminem oraz warunkami przetargu, o których informacji udziela Wydział Mienia i Nadzoru Właścicielskiego. Gmina Miasta Sochaczew nie wykonuje prac związanych ze wskazaniem granic działek w terenie.

Burmistrz Miasta Sochaczew

Kontakt:
Urząd Miasta Sochaczew
tel: 862 22 35 wew. 331
Adres email ukryty

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (Adres www ukryty)