Przetarg na działkę: Solec Kujawski, Kujawska

Cena wywoławcza:

1 173 000 zł

200 zł/m²
5 863 m²
Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Solec Kujawski
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-25

Burmistrz Solca Kujawskiego
o g ł a s z a
III publiczny przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej
niezabudowanej

1. Opis nieruchomości :

Położenie
nieruchomości
ul. Kujawska
obręb ewidencyjny
M. Solec Kujawski
[Nr 0001]

Nr
działki
676/53

Pow.
działki
w ha

0,5863

Księga Wieczysta
nr
BY1B/00002126/0

...
Kod publikacji Adradar: AWK17 146 924
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 4999 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.