Licytacja komornicza działki: nyski, gm. Łambinowice, Sowin

Cena wywoławcza:

175 500 zł

9,00 zł/m²
19 500 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-05-25

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA DZ. ***, ***, ***, ***, ***, ***

Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym w Nysie Alicja Uryasz-Polaczyk
Kancelaria Komornicza nr V w Nysie
Piastowska ***/***U
48-300 Nysa

Sygnatura: Kmp 235/18

## OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Nysie Alicja Uryasz-Polaczyk Kancelaria Komornicza nr V w Nysie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 25.05.2026 r. o godz. 10:30 w Sądzie Rejonowym w Nysie, pod adresem pl. Kościelny...
Kod publikacji Adradar: AWK17 093 781
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 4999 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.