Przetarg na działkę: Starogard Gdański, Chrztu Polski


ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

340 000 zł

102 zł/m²
3 321 m²
Organizator przetargu:
Urząd Gminy Starogard Gdański
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-07-22

Wyciąg z ogłoszenia o czwartym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż działek niezabudowanych położonych w Starogardzie Gdańskim przy ul. Chrztu Polski, KW GD1A/00034706/3, obr. 1, według wykazu w tabelce:

Lp

.

Nr działki

Pow. w

m2

 

Przeznaczenie w obowiązującym miejscowym planie

zagospodarowania przestrzennego

Cena

wywoławcza w zł

(zawiera 23% VAT)

wadium w zł

1

2

3

4

5

6

1.

5/11

3.321

A.33.U1 - teren zabudowy usługowej, komercyjnej, dopuszcza się funkcje

mieszkaniowe jako towarzyszące funkcji podstawowej,

wbudowane

340,000.00

34,000.00

2.

5/12

5.414

A.33.U1 - teren zabudowy usługowej, komercyjnej, dopuszcza się funkcje

mieszkaniowe jako towarzyszące funkcji podstawowej,

wbudowane

515,000.00

51,500.00

 

Nieruchomości przeznaczono do zbycia Zarządzeniem Nr 189/05/2025 Prezydenta Miasta Starogard Gdański z dnia 13 maja 2025 r.

Przetarg ustny nieograniczony odbędzie się dnia 22 lipca 2026 r. (środa) o godz. 11:00 w sali 101 Urzędu Miasta Starogard Gdański, ul. Gdańska 6.

Wadium w pieniądzu należy wnieść najpóźniej do dnia16 lipca 2026 r. (czwartek) na konto Urzędu Miasta Starogard Gdański Nr 83 8340 0001 0001 1400 2000 0005.

Ogłoszenie o przetargu wywieszono na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Starogard Gdański, ul. Gdańska 6 (obok p. 204) i TBS Ziemi Kociewskiej sp. z o.o. w Starogardzie Gdańskim, ul. Traugutta 56 oraz zamieszczono na stronach

internetowych: www.bip.starogard.pl

i www.starogard.pl

 

Bliższych informacji dotyczących ogłoszenia o przetargu udziela Wydział Gospodarki Gruntami, Geodezji i Rolnictwa Urzędu Miasta Starogard Gdański, ul.Gdańska 6, pok. 204, II piętro, tel. 58 5306075, e-mail: joanna.felska@um.starogard.pl
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar


Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5038 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.


Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.