Licytacja komornicza działki: hrubieszowski, gm. Hrubieszów, Stefankowice

Cena wywoławcza:

42 600 zł

2,27 zł/m²
18 800 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-05-29

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Zastępca Przemysława Kłodzińskiego Komornika Sądowego
przy Sądzie Rejonowym w Hrubieszowie Aleksandra Puchacz

Kancelaria Komornicza nr II w Hrubieszowie
Narutowicza 54
22-500 Hrubieszów

Sygnatura: Km 477/21

## OBWIESZCZENIE O DRUGIEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Zastępca Przemysława Kłodzińskiego Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Hrubieszowie Aleksandra Puchacz Kancelaria Komornicza nr II w Hrubieszowie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 29.05.2026...
Kod publikacji Adradar: AWK17 206 090
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.