Licytacja komornicza działki: Strzałków, gm. Wolanów, radomski
Cena wywoławcza:
123 750 zł
35,72 zł/m²
3 464 m²
Organizator
licytacji:
KOMORNIK
KOMORNIK
Termin: 2026-09-25
DZIAŁKA BUDOWLANO-ROLNA, 0,34HA, STRZAŁKÓW GM. WOLANÓW ( 5KM OD S7 RADOM)
Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym w Przysusze Cezary Galiński
Kancelaria Komornicza nr II w Przysusze
Krakowska **/*** p.
26-400 Przysucha
Sygnatury: Km 190/24, Km 190/24
**OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI**
**W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ**
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Przysusze Cezary Galiński Kancelaria Komornicza nr II w Przysusze podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania...
Kod publikacji Adradar: AWK17 753 007
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5038 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5038 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
Zobacz także:
Przetargi inne niż licytacje komornicze:
Podobne licytacje komornicze:
Przetargi inne niż licytacje komornicze:
Podobne licytacje komornicze:
Aukcja
to doskonała okazja do nabycia
działki
poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze
zwiększonym
ryzykiem.