Przetarg na działkę: grójecki, gm. Grójec, Szczęsna

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

10 000 zł

27,32 zł/m²
366 m²
Organizator przetargu:
Syndyk Łukasz Błaszczuk
Termin: 2026-04-02

Syndyk masy upadłości ********** ogłasza sprzedaż z wolnej ręki nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w miejscowości Szczęsna, gmina Grójec, powiat grójecki, stanowiącej działkę ewidencyjną nr *** o powierzchni 366 m², dla której Sąd Rejonowy w Grójcu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr *******************, za cenę nie niższą niż 10 000,00 zł.

Oferty należy składać w formie pisemnej na adres:

Łukasz Błaszczuk – syndyk masy upadłości ul. Łowicka 51/32, 02-535 Warszawa do dnia 02 kwietnia 2026 r., godz. 15:00 (decyduje data i godzina wpływu).

Regulamin sprzedaży, obejmujący m.in. wymogi formalne oferty, w tym konieczność wpłaty wadium oraz operat szacunkowy dostępne są po uprzednim zgłoszeniu zapytania na adres e-mail: j.kulicka@ oraz pod numerem telefonu22 299 22 54
Kod publikacji Adradar: AWK16 954 547
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.