Licytacja komornicza działki: braniewski, gm. Braniewo, Szyleny
Cena wywoławcza:
100 575 zł
3,12 zł/m²
32 200 m²
Organizator
licytacji:
KOMORNIK
KOMORNIK
Termin: 2026-06-10
NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA NIEZABUDOWANA
Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym w Braniewie Adam Rezmerski
Kancelaria Komornicza nr II w Braniewie
Gdańska **
14-500 Braniewo
Sygnatura: Km 1702/25
OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Braniewie Adam Rezmerski Kancelaria Komornicza nr II w Braniewie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 10.06.2026 r. o godzinie 10:00,...
Kod publikacji Adradar: AWK17 231 700
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Zobacz także:
Przetargi inne niż licytacje komornicze: