Przetarg na działkę: wąbrzeski, gm. Ryńsk, Trzciano

Cena wywoławcza:

23 100 zł

38,89 zł/m²
594 m²
Organizator przetargu:
KOWR
Termin: 2026-05-20

Ogłoszenie niezabudowanych nieruchomości nierolnych przeznaczonych do sprzedaży działka nr 94/13 o pow.0,0594 ha wraz z udziałem 80/360 w dz. 94/18 o pow. 0,0386 ha, dz. 94/14 pow. 0,0743 ha i dz. 94/27 o pow. 0,0628 ha wraz z udziałem 80/360 w dz. 94/18 o pow. 0,0386 ha. Przetargi odbędą się 20 maja 2026 r. od godz. 9.30 do 11.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
Kod publikacji Adradar: AWK17 218 018
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.