Przetarg na działkę: policki, gm. Police, Trzebież, Polna

Cena wywoławcza:

120 000 zł

122 zł/m²
986 m²
Organizator przetargu:
Urząd Miasta Police
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-20

WYCIAG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

Burmistrz Polic

ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż następującej części nieruchomości gruntowej położonej w rejonie ulicy Polnej w Trzebieży, w obrębie ewidencyjnym Trzebież 2, gmina Police:

 

NUMER DZIAŁKI

POWIERZCHNIA

 

CENA WYWOŁAWCZA

NETTO*

WADIUM

MINIMALNE

POSTĄPIENIE

1104/27

 986 m2

120 000,00 zł 

6 000,00 zł

2 000,00 zł

 

*Do ceny...
Kod publikacji Adradar: AWK17 115 891
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.