Przetarg na działkę: Tychowo
ARCHIWALNE
Cena wywoławcza:
342 910 zł
74,40 zł/m²
4 609 m²
Organizator
przetargu:
KOWR
KOWR
Termin: 2026-05-11
KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie
ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa,
położonej na terenie gminy Tychowo powiat białogardzki, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Tychowo.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 29.01.2026 г.
KOS.WKUZ.BI.4240.70.W.2025.BS, opublikowanym w dniu 30.01.2026 r., w skład której wchodzą:
grunty położone w obrębie 0001 m. Tychowo, dla których jest prowadzona księga wieczysta KO1B/00040028/9
i oznaczone w ewidencji gruntów jako działki nr: 562/20, 562/21 okręg podatkowy III.
Według danych z ewidencji gruntów i budynków ogólna powierzchnia nieruchomości wynosi: 0,4609 ha,
w tym użytki rolne: 0,4609 ha.
W skład nieruchomości wchodzą:
- grunty orne: 0,4609 ha, (w tym kl: RIVa: 0,4609 ha)
Opis nieruchomości:
Działki położone w sąsiedztwie gruntów rolnych oraz terenów pod zabudowę mieszkaniową. Działki
częściowo użytkowane rolnie przez właściciela sąsiedniego pola - zasiany pas o szerokości ok. 20 m
od granicy z działką nr 562/3, pozostała część nieużytkowana, porośnięta trawami i pojedynczymi
samosiejkami drzew. Kształt działek zbliżony do trójkąta, teren równy. Działki posiadają dostęp do
drogi wojewódzkiej i urządzony utwardzony zjazd.
Kod publikacji Adradar: AWK17 200 683
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla