Licytacja komornicza działki: hrubieszowski, gm. Uchanie, Uchanie

Cena wywoławcza:

9 733,33 zł

1,19 zł/m²
8 162 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-06-16

NIERUCHOMOŚĆ ROLNA

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Hrubieszowie Beata Kamińska

Kancelaria Komornicza nr I w Hrubieszowie

Pl. Wolności ***

22-500 Hrubieszów

Sygnatura: Km 1426/25

## OBWIESZCZENIE O DRUGIEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Hrubieszowie Beata Kamińska Kancelaria Komornicza nr I w Hrubieszowie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 16.06.2026 r. o godz. 12:00 w Sądzie Rejonowym w Hrubieszowie, pod adresem ul....
Kod publikacji Adradar: AWK17 243 531
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.