Przetarg na działkę: policki, gm. Police, Uniemyśl
Cena wywoławcza:
198 250 zł
131 zł/m²
1 511 m²
Organizator
przetargu:
KOWR
KOWR
Termin: 2026-05-26
KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA ODDZIAŁ TERENOWY W Szczecinie
ogłasza
przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu
Państwa, położonej na terenie gminy Police powiat policki, pochodzącej z byłego PFZ.
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość nierolna, niezabudowana, określona w wykazie z dnia
09.02.2026 r. nr SZC.WKUZ.GZ.4240.W.18.2026.AŁ, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 81/7
z obrębu Uniemyśl, okręg podatkowy I o powierzchni ogólnej 0,1511 ha, tj. 0,1511 ha użytków rolnych.
Dla nieruchomoścі
SZ2S/00003901/6. prowadzona jest księga wieczysta w...
Kod publikacji Adradar: AWK17 243 865
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Zobacz także: