Przetarg na działkę: kołobrzeski, gm. Siemyśl, Unieradz
Cena wywoławcza:
8 180 zł
20,45 zł/m²
400 m²
Organizator
przetargu:
KOWR
KOWR
Termin: 2026-05-19
KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA Oddział Terenowy w Koszalinie
ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej na terenie gminy SiemyśI powiat kołobrzeski, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Pławęcino. PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 28.11.2025 nr KOS.WKUZ.KO.4240.W.158.2025.DM.II, opublikowanym w dniu 03.12.2025 r., w skład której wchodzą:.
grunty położone w obrębie UNIERADZ, dla których jest prowadzona księga wieczysta KO1L/00025221/1 i oznaczone w ewidencji gruntów jako działka nr:...
Kod publikacji Adradar: AWK17 212 635
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Zobacz także: