Przetarg na działkę: Wągrowiec

Cena wywoławcza:

85 000 zł

122 zł/m²
696 m²
Organizator przetargu:
PKP
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-27

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zlokalizowana w miejscowości Wągrowiec oznaczona ewidencyjnie nr 438/9 o pow. 0,0696 ha obręb Wągrowiec.
Działka leży na obszarze nieobjętym aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Wągrowiec.
Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej.
Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego gruntu w trybie przetargu nieograniczonego.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Kod publikacji Adradar: AWK17 139 782
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.