Przetarg na działkę: chełmski, gm. Wierzbica, Chylin Wielki
ARCHIWALNE
Cena wywoławcza:
48 500 zł
3,43 zł/m²
14 127 m²
Organizator
przetargu:
KOWR
KOWR
Termin: 2026-04-08
Kod publikacji Adradar: AWK17 009 431
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 4999 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Zobacz także: