Licytacja komornicza działki: bialski, gm. Wisznice, Wisznice, Horodyszcze

Cena wywoławcza:

56 765 zł

25,46 zł/m²
2 230 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-06-24

DZIAŁKA EWIDENCYJNA NR ***/*** O POW. 0,2230HA (GRUNTY ORNE RIVB-0,0142HA; RV-0,2088HA) POŁOŻONA W GMINIE WISZNICE W MIEJSCOWOŚCI HORODYSZCZE UL. GÓRKA ** I POSIADAJĄCA ZAŁOŻONĄ KSIĘGĘ WIECZYSTĄ ***************

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Białej Podlaskiej Łukasz Nejman

Kancelaria Komornicza nr V w Białej Podlaskiej

Piłsudskiego **/**

21-500 Biała Podlaska

Sygnatura: GKm 165/24

OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

W TRYBIE UPROSZCZONEJ EGZEKUCJI Z NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie...
Kod publikacji Adradar: AWK17 288 806
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.