Licytacja komornicza działki: brzeski, gm. Grodków, Wojnowiczki

Cena wywoławcza:

28 050 zł

3,46 zł/m²
8 100 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-05-25

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Nysie Alicja Uryasz-Polaczyk

Kancelaria Komornicza nr V w Nysie

Piastowska ***/***U

48-300 Nysa

Sygnatury: Km 2707/19, KM 1204/22

**OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI**

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Nysie Alicja Uryasz-Polaczyk Kancelaria Komornicza nr V w Nysie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 25.05.2026 r. o godz. 10:00 w Sądzie Rejonowym w Nysie, pod adresem pl....
Kod publikacji Adradar: AWK17 231 235
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 4999 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.