Przetarg na działkę: drawski, gm. Drawsko Pomorskie, Zarańsko

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

3 000 zł

143 zł/m²
21 m²
Organizator przetargu:
Urząd Miasta Drawsko Pomorskie
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-03-26

Burmistrz Drawska Pomorskiego ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych, położonych na

geodezyjne
Dz. nr 94/39
obręb Zarańsko

Pow.
działki w ha

0,0021 ha

Nr księgi
Wieczystej

KO1D/00017729/5

Opis nieruchomości

Działka niezabudowana, położona w
miejscowości Zarańsko, ok. 5 km od centrum
Drawska Pomorskiego. Sąsiedztwo stanowi
zabudowa garażowa, zabudowa mieszkaniowa
oraz tereny rolne. Dostęp do drogi publicznej za
pomocą służebności przejścia i przejazdu poprzez
dz. nr 94/31. Dojazd drogą o nawierzchni
utwardzonej. Działka nieuzbrojona, kształt
regularny.
Działka w miejscowym planie zagospodarowania
przestrzennego oznaczona jest jako 1KG - teren
zabudowy garażowej. Działka przeznaczona pod
budowę garażu.

Cena
wywoławcza
3.000,00 zł

Przetarg odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego w Drawsku Pomorskim przy ul. Sikorskiego 41, dnia 26 marca 2026r. o godz. 1000 w pokoju nr 304.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w formie pieniężnej w wysokości 600,- zł z podaniem numeru działki na dowodzie wpłaty w
takim terminie, aby możliwe było stwierdzenie jego zaksięgowania, najpóźniej 23 marca 2026 roku.
brutto
Kod publikacji Adradar: AWK16 865 819
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla użytkowników PLUS przeszukiwarki