Przetarg na działkę: nowotarski, gm. Jabłonka, Zubrzyca Dolna

Cena wywoławcza:

39 040 zł

8,75 zł/m²
4 464 m²
Organizator przetargu:
KOWR
Termin: 2026-05-21

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat nowotarski, gmina Jabłonka, obręb Zubrzyca Dolna działka nr: 3549/7 o pow. ewid. 0.4464. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4464 ha, w tym w użytkach (PsV/Ps - 0,4464 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr NS1T/00057315/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
Kod publikacji Adradar: AWK17 205 275
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.