Przetarg na obiekt / lokal: Łódź, Bałuty, Ratajska

Cena wywoławcza:

3 313 291 zł

1 215 zł/m²
2 728 m² 10 pokoi
Organizator przetargu:
Syndyk
Termin: 2026-05-26

Syndyk masy upadłości *** w upadłości z siedzibą w Łodzi w rozumieniu art. 551 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks cywilny (t.j. Dz.U. z 2024 r., poz.1061 z późniejszymi zmianami), w skład którego wchodzą następujące składniki majątkowe (dalej "zorganizowana część przedsiębiorstwa"):

1.1. Nieruchomości w postaci:

1.1.1. prawa użytkowania wieczystego działki gruntu nr ****1 o powierzchni 6.500 m2 wraz z prawem własności budynku biurowego (3-kondygnacyjnego podpiwniczonego o powierzchni użytkowej 2.155,20 m2), budynku magazynowo-garażowego (parterowego niepodpiwniczonego o powierzchni użytkowej 573,40 m2), położonych w Łodzi przy ul. Ratajskiej**, dla...
Kod publikacji Adradar: AWK17 282 995
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 4999 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia obiektu / lokalu poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.